Zorg er in ieder geval voor dat de plant of bloem die je wilt drogen niet te dik is. Leg de planten en bloemen tussen de bladzijden van een (verzwaard) boek. Het liefst een mooie, oude plantenencyclopedie voor de nostalgische waarde! Laat de plant of bloem nu gerust 3 weken met rust. Is de plant of bloem nog niet goed gedroogd? Plaats het tussen twee schone pagina's en 'vergeet' je projectje weer eventjes. De volgende keer zijn ze vast prachtig geworden!
Aan de muur of op het dressoir
Het eindresultaat stop je in een prachtig lijstje óf plaats je in een glazen kistje. Je werpt er één blik op en je bent weer even terug in de tijd. Je kunt de zomerse herinneringen bijna ruiken!


Wat koop je waar?
Bloemen haal je bij je favoriete bloemenadresje, de glazen box bij De Weldaad, een kaart bij je vakantieadres, een schelp van het strand of bij Steen en Been, de gouden schaar shop je online bij A-La, een tweedehands boek haal je op de (boeken)markt en het lijstje is van Madame Stolz.